[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[BEP Marine - elektrotechnika]
[CZONE - digital switching]
 

Sea Hawk-470 nagrodzony Boating Industry Top Products 2023

Navionics Relief Shading

Wśród nagrodzonych Boating Industry Top Products 2023 znalazły się też lampy Hella Marine Sea Hawk-470 ze światłem Edge. Hella była jedynym producentem oświetlenia, który otrzymał nagrodę tego roku, co firma poczytuje sobie jako szczególny przywilej.

Program Boating Industry Top Products przedstawia 50 najnowszych i najbardziej innowacyjnych produktów i usług przemysłu morskiego, które niedawno trafiły na rynek, od modeli łodzi po komponenty budowlane i wszystko pomiędzy.

Sea Hawk-470 łączy w sobie wysoką wydajność, trwałość i nową optykę, aby poprawić funkcję reflektora, zachowując jednocześnie trwałą, odporną na korozję obudowę i ultra-wytrzymałą soczewkę Grilamid®.

W tym wydajnym pasku świetlnym o dalekim zasięgu zintegrowane zostało unikalne światło krawędziowe, które zapewnia oświetlenie otoczenia, dostępne zarówno w kolorze niebieskim, jak i białym.

Zaprojektowany i wyprodukowany w Nowej Zelandii Sea Hawk-470 jest objęty 5-letnią gwarancją. Gdy do bezpiecznego powrotu do domu potrzebne jest wyjątkowe natężenie światła i sprawdzona niezawodność, preferowanym wyborem są paski świetlne Sea Hawk-470.

To już drugi rok, w którym urządzenie Hella Marine zostało wybrane jako jeden z najlepszych produktów w branży żeglarskiej – lampa podwodna Apelo została zwycięzcą wśród produktów w 2022 roku.

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube