Aktualności

Ładowarki DC-DC Mastervolt Mac Plus z nagrodą Boating Industry Magazine 2024 Top Products Award

Mastervolt Mac Plus Boating Industry Magazine 2024 Top Products Award

Mastervolt, globalny lider wśród innowacyjnych rozwiązań na rynku autonomicznego zasilania, został uhonorowany przez Boating Industry Magazine nagrodą 2024 Top Product Award za serię ładowarek DC-DC Mac Plus 36V i 48V. Wybrane przez redakcję magazynu Boating Industry nagrody Top Product Awards przyznawane są innowacyjnym produktom, które zostały niedawno wprowadzone lub znacznie ulepszone od 1 stycznia 2023 r. Zwycięzcy zostali zaprezentowani na łamach numer z maja 2024 r. Gratulujemy!

Modele Mac Plus 36V i 48V wyposażone są w nową technologię dwukierunkową, która zapewnia, że zarówno akumulatory serwisowe, jak i rozruchowe otrzymują całą potrzebną moc, wykorzystując dowolną stronę jako wejście lub wyjście, zapewniającą niezawodne i stałe ładowanie. Nie ma ryzyka rozładowania akumulatora rozruchowego podczas ładowania banku domowego, ponieważ dokonywany jest automatyczny monitoring, czy silnik pracuje lub czy jest ładowany. Mac Plus korzysta ze sprawdzonego algorytmu ładowania Mastervolt 3-step+, odpowiedzialnego za szybkie i łatwe ładowanie, nawet dla całkowicie rozładowanych akumulatorów. Wiedząc, kiedy silnik pracuje i zapewniając ładowanie, użytkownicy mogą być pewni, że Mac Plus nigdy nie rozładuje akumulatora rozruchowego.

System kamer NeuBoat Dock 360 dla Axiom już dostępny

NeuBoat Dock 360 Camera System

Dostępny jest już system kamer NeuBoat Dock 360 Camera System [kod: E70699] dla wskaźników Raymarine Axiom. Neuboat Dock pozwala właścicielom jachtów na przeprowadzanie procesu dokowania z pełnym zaufaniem. Martwe punkty, wiatr i prądy spiskują przeciwko żeglarzom. System Raymarine NeuBoat sprawia, że dokowanie nie wymaga wysiłku, zapewniając 360-stopniowy widok wokół statku, eliminując martwe punkty, dzięki czemu żeglarze mogą manewrować w ciasnych obszarach i bezstresowo zbliżać się do doku.

NeuBoat Dock to innowacyjny system składający się z sześciu kamer, oparty na zaawansowanej technologii autonomicznej jednostki pływającej. System zapewnia 360-stopniowy widok statku z lotu ptaka za pośrednictwem wskaźnika wielofunkcyjnego Axiom, co ułatwia manewrowanie i dokowanie w ciasnych przestrzeniach.

Promocja urządzeń Ocean Signal i Fusion

Ocean Signal, Fusion

Firma Eljacht ogłasza promocję na wybrane urządzenia Ocean Signal i Fusion. Ilość produktów objętych promocją jest ograniczona. Promocja Ocean Signal obowiązuje do dnia 7 maja 2024 r. lub do wyczerpania zapasów magazynowych, promocja Fusion obowiązuje do dnia 14 maja 2024 r.

Urządzenia można zakupić poprzez sklep internetowy lub wysyłając zamówienie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

406Day - dzień radiopław

406Day Ocean Signal

Dzień 6 kwietnia był kolejnym dorocznym dniem radiopław - 406Day. Urządzenia takie jak EPIRB, PLB i ELT mogą uratować życie w przypadku zagrożenia. Tradycyjnie był to dzień świadomości zachęcający żeglarzy, lotników i entuzjastów plenerów do aktualizacji rejestracji radiopław, sprawdzania daty ważności baterii i samodzielnego testowania radiopław, aby upewnić się, że działają idealnie.

Przypominamy, że Eljacht posiada w swojej ofercie sprawdzone i cenione przez żeglarzy radiopławy EPIRB i PLB firmy Ocean Signal.

Nowe izolatory baterii Mastervolt Charge Mate Pro Lithium

Mastervolt Charge Mate Pro Lithium

Dostępne są już nowe izolatory ładowania baterii Mastervolt Charge Mate Pro Lithium. Seria Charge Mate Pro umożliwia efektywną dystrybucję prądu z ładowarki lub alternatora pomiędzy dwoma bankami baterii takimi jak akumulator rozruchowy i akumulator główny.

Charge Mate Pro łączy obie baterie podczas ładowania i utrzymuje je w izolacji podczas rozładowywania. Nowa seria Charge Mate Pro Lithium oferuje takie same zalety co modele Charge Mate Pro, ale jest teraz odpowiednia do użytku z litowymi akumulatorami rozruchowymi. Seria Charge Mate Pro składa się z wersji 40A i 90A, oba modele są odpowiednie dla aplikacji ładowarki i alternatora.

Nr części: 83304004 - Charge Mate Pro Lithium 40

Nr części: 83309004 - Charge Mate Pro Lithium 90

 

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube