Aktualności

Biuro nieczynne - 12 listopada 2018

Eljacht - biuro nieczynne

Szanowni Klienci,
Informujemy, że w dniu 12 listopada 2018 r. nasze biuro będzie nieczynne. Wszystkie zamówienia złożone w tym dniu będą realizowane 13 listopada 2018 r.

Załoga Eljachtu

Boatshow 2018 - promocje targowe

Promocje targowe Wiatr i Woda 2018 Warszawa

W związku z targami Boatshow 2018 w łodzi, w dniach 5-16.11.2018 r. (bądź do wyczerpania zapasów magazynowych) firma Eljacht wprowadza promocję na wiele urządzeń firmy Raymarine, m. in.:
– i50 & i60 Wind Speed Depth System Pack (zestaw instrumentów z przetwornikami)
- i70s System Pack (instrument z przetwornikami + instrument i70s gratis)
- Axiom 7 wskaźnik MFD z mapą Navioncs Small Download
- różne zestawy wskaźników Axiom 9 lub Axiom 12 z aneną radaru lub autopilotem
- Axiom 12 z kamerą termowizyjną M232
- Zestawy echosonda/ploter map Dragonfly z mapami Navionics+ Small.

Zamówienia należy składać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez naszych partnerów handlowych.

Pliki pdf ze szczegółami promocji:
promocja Raymarine (1)
promocja Raymarine (2)

Boatshow 2018 w Łodzi

Targi Boatshow - Łodź 2018

W dniach 9 – 11 listopada 2018 r. w Łodzi odbędzie się 20 edycja Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow. Prezentowane będą pełnomorskie jachty żaglowe, luksusowe motorówki, łodzie turystyczne oraz houseboaty. Wśród wystawców z kraju i zagranicy znajdą się między innymi producenci osprzętu i elektroniki jachtowej oraz firmy oferujące czartery i szkolenia.

Porządne targi bez oferty Eljachtu nie istnieją, zatem zapraszamy do odwiedzenia naszego targowego stoiska pod numerem 28, gdzie będzie można zobaczyć najlepsze urządzenia i akcesoria, otrzymać cenniki oraz katalogi i uzyskać cenne porady.

Northman-Cup 2018

Northman-Cup 2018

Z przyjemnością informujemy, że załoga Eljacht podczas regat Northman-Cup 2018 zajęła drugie miejsce w klasie Maxus evo 24. Gratulujemy!

Galeria zdjęć

Wskaźniki Raymarine Axiom z obsługą dronów

Axiom z dronem UAV

Oprogramowanie Raymarine Lighthouse 3 (od wersji v 3.6) przeznaczone dla wskaźników wielofunkcyjnych Raymarine Axiom, Axiom Pro i Axiom XL wprowadziło wsparcie dla obsługi bezzałogowych statków powietrznych (UAV) popularnie zwanych dronami przy pomocy darmowej aplikacji Axiom UAV. Aktualnie obsługiwane są modele z linii DJI Mavic Pro. Sterowanie z poziomu wskaźnika automatyzuje wiele powszechnych zadań wliczając uruchomienie drona, obrazowanie z widokiem z lotu ptaka, nawigację w locie i powrót na jacht. Wszystkie obrazy można zobaczyć na dużym ekranie wskaźników Axiom i zapisywać na karcie pamięci drona. Aplikacja Axiom UAV oprócz trybów automatycznych pozwala również na ręczne sterowanie bezzałogowym statkiem powietrznym przy pomocy ekranowego wirtualnego joysticka.

Czytaj dalej

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljachtpl

 
Facebook
Youtube