https://www.youtube.com/watch?v=N72UQ2pzXV0
Raymarine Element sonar z GPS

Element to nowa seria wskaźników dedykowanych wędkarzom, która łączy w sobie sonary HyperVision™, RealVision 3D™, DownVision™, SideVision™ i tradycyjną echosondę CHIRP. Łatwą obsługę zapewnia system operacyjny LightHouse Sport oraz przyciski.

Dodano: 26 lutego 2019


https://www.youtube.com/watch?v=b8oEzhHkPEk
Wskaźniki wielofunkcyjne Raymarine Axiom

Nowe, niebywale wydajne wskaźniki wielofunkcyjne systemów nawigacji Raymarine z wbudowanym sonarem RealVision 3D™, systemem operacyjnym LightHouse 3 i szybkim czterordzeniowym procesorem, które czas spędzany na wodzie przeniosą w inny wymiar.

Dodano: 19 stycznia 2018


Vertical jigging i sandacze z echosondą Raymarine AXIOM
Vertical jigging i sandacze z echosondą Raymarine AXIOM

W filmie przedstawiamy podstawy łowienia sandaczy metodą verticalną. Do tego nieodzowna jest dobra echosonda taka jak Axiom firmy Raymarine. Jest to niezła frajda, która uzależnia i wbrew pozorom przynosi niezłe emocje. I pamiętajcie, żeby wypuszczać złowione ryby, w tedy i my i inni jeszcze kiedyś je złowią.

Dodano: 23 października 2017


Echosonda Raymarine AXIOM 3D
Echosonda Raymarine AXIOM 3D

W filmie prezentujemy najnowszą echosondę firmy Raymarine AXIOM, która w jednym przetworniku skupia cztery tryby pracy: 3D RealVision, SideVision, DownVision i Chirp oraz w urządzeniu zamontowany jest GPS 10 Hz. Omawiamy w sposób podstawowy poszczególne tryby pracy i sposób działania urządzenia.

Dodano: 16 lipca 2017


Otwarte Zawody Spinningowe O Puchar Prezesa Koła Gdynia Port - 08.10.2016
Otwarte Zawody Spinningowe O Puchar Prezesa Koła Gdynia Port - 08.10.2016

Zapraszamy wszystkich serdecznie do obejrzenia tego filmu w całości. Znajdziecie w nim ciekawy materiał z zawodów oraz krótki instruktarz, jak czytać echosondę, która była główną nagrodą zawodów. Nagrodę ufundowała firma Eljacht.

Dodano: 18 października 2016


Dragonfly i SonarChart Live
Dragonfly i SonarChart Live

SonarChart Live firmy Navionics na echosondzie Dragonfly okiem profesjonalisty. Echosondy Dragonfly są proste w montażu i obsłudze, skuteczne i generujące obraz w niemal fotograficznej jakości dzięki technologii CHIRP DownVision.

Dodano: 24 sierpnia 2016


Dragonfly i SonarChart Live
Dragonfly 4PRO

Dragonfly 4PRO okiem profesjonalisty. Łatwa obsługa echosond Raymarine Dragonfly. Echosondy Dragonfly są proste w montażu i obsłudze, skuteczne i generujące obraz w niemal fotograficznej jakości dzięki technologii CHIRP DownVision.

Dodano: 24 sierpnia 2016


Dragonfly 4, Dragonfly 5, Wi-FiSH
Dragonfly 4, Dragonfly 5, Wi-FiSH

Nowe echosondy Raymarine Dragonfly 4, Dragonfly 5 i Wi-FISH. Proste w montażu i obsłudze, skuteczne i generujące obraz w niemal fotograficznej jakości dzięki technologii CHIRP DownVision. Teraz także potrafiące przesyłać obraz DownVision na smartfony i tablety. Więcej informacji na stronie www.raymarine.pl/dragonfly

Dodano: 9 kwietnia 2015


Systemy BEP Pro Installer w praktyce
Systemy BEP Pro Installer w praktyce

Firma Marinco zaprezentowała ciekawy film porównujący tradycyjną instalację systemu zarządzającego zasilaniem z systemem BEP Pro Installer. System BEP Pro Installer pozwala zaoszczędzić znaczną ilość czasu. Więcej filmów poświęconych systemom BEP Pro Installer można znaleźć na oficjalnym kanale firmy Marinco pod adresem MarincoTV

Dodano: 9 grudnia 2014


Kamery termowizyjne Raymarine
Kamery termowizyjne Raymarine

Dzięki kamerom termowizyjnym Raymarine nawigacja staje się bezpieczniejsza. Lepsza widoczność w warunkach nocnych pozwala omijać boje, skały, mosty i inne przeszkody. Kamery Raymarine chętnie używane są w wielu krajach przez służby Straży Przybrzeżnej, policję oraz służby ratownicze.

Dodano: 29 października 2013


ECI-100 - Uniwersalny interfejs i sterowanie silnika
ECI-100 - Uniwersalny interfejs i sterowanie silnika

Raymarine poszerzyło swoją ofertę o uniwersalny interfejs ECI-100, który pozwala na połączenie oprzyrządowania silnika i układu sterowania drive-by-wire z autopilotami i systemami sterowania produkowanymi przez Raymarine. ECI-100 podłącza się bezpośrednio do stosowanych w branży standardów NMEA2000 lub SAE (Society of Automotive Engineers) J1939 Engine Data Bus, używanych przez większych producentów silników morskich, wliczając w to Volvo Penta, Yamaha Marine (tylko Command Link Plus), Caterpillar i Yanmar Marine. Standardowy port DeviceNet łączy ECI-100 ze specyficznym okablowaniem producenta szyny CAN. Następnie ECI-100 łączy się z siecią NMEA2000 przy użyciu systemu okablowania SeaTalkng. Każdy z izolowanych portów interfejsu zasilany jest niezależnie, co zapewnia niezawodną i bezproblemową wydajność zarówno ze strony elektroniki nawigacyjnej, jak i systemów silnika. Dzięki ECI-100 odczyty informacji z silnika oraz kontrola autopilota dostępne są dla wskaźników wielofunkcyjnych a Serii, trzeciej generacji c Serii i e Serii, a także dla flagowych wskaźników gS Serii (wymagana jest wersja 8 oprogramowania LightHouse.

Dodano: 29 października 2013


Eljacht - Targi Wiatr i Woda Warszawa 2013
Targi Wiatr i Woda Warszawa 2013

Relacja z Targów Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda, które odbyły się w Warszawskim Centrum Expo XXI w dniach 28.02-03.03.2013. Podczas targów na stoisku Eljacht / Raymarine prezentowany był nowy Sonar/GPS Dragonfly, który z fotograficzną dokładnością nakreśla obraz dna akwenu, nowe urządzenia a65/a67 WiFi, współpracujące z aplikacjami mobilnymi RayRemote oraz RayControl oraz Mapa Mazur dedykowana dla urządzeń wielofunkcyjnych Raymarine serii a & c & e. Prezentowaliśmy także bogaty asortyment elektroniki jachtowej. W trakcie targów mogliśmy spotkać również Tomasza Cichockiego, który opowiadał o książce "Zew Oceanu", będącej wspomnieniami z jego okołoziemskiej wyprawy. Na Targach gościli także Krystian Szypka, uczestnik tegorocznych samotniczych regat OSTAR oraz Radosław Kowalczyk.

Dodano: 28 marca 2013


Raymarine Dragonfly - Nowy Gatunek Sonaru
Raymarine Dragonfly - Nowy Gatunek Sonaru

Nowe urządzenie Raymarine docenią zarówno amatorzy wędkarstwa, jak i profesjonaliści. Raymarine Dragonfly to połączenie chartplottera GPS z Sonarem. Intuicyjny interfejs ułatwia obsługę urządzenia. Ważnym atutem jest niezwykle jasny ekran przyrządu (1500 nit) o przekątnej 5,7", doskonale widoczny w ostrym słońcu. Zobacz podwodny świat z fotograficzną dokładnością za pomocą sonaru Dragonfly DownVision TM, pierwszej kompaktowej echosondy rybackiej wysokiej rozdzielczości, korzystającej z technologii CHIRP. Dragonfly posiada dwuzakresowy sonar CHIRP, pozwalający na odkrywanie struktury dna i śledzenie ryb, tak jak nigdy wcześniej.

Dodano: 27 lutego 2013


Raymarine E7 Polska
Raymarine E7 Polska

Firma Eljacht z Gdańska, przedstawiciel światowego lidera w produkcji narzędzi nawigacyjnych Raymarine, wprowadza na polski rynek nowe, wielofunkcyjne urządzenie Raymarine e7. Co może ten produkt? Przede wszystkim wykorzystuje technologię bluetooth i WiFi. Ponadto współpracuje z iPadem oraz iPhone’em. Ale to zaledwie kilka z jego licznych możliwości. Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości nowego wskaźnika E7.

Dodano: 5 października 2011


Zbigniew Gutkowski opowiada o elektronice Raymarine, którą otrzymał od naszej firmy
Zbigniew Gutkowski opowiada o elektronice Raymarine, którą otrzymał od naszej firmy

Zbigniew Gutkowski opisuje główne funkcje instrumentów nawigacyjnych Raymarine podczas postoju w Nowej Zelandii na okołoziemskich regatach Velux 5 Oceans.

Dodano: 6 września 2011


Wpłynięcie Zbigniewa Gutkowskiego do sopockiej mariny 23.07.2011
Wpłynięcie Zbigniewa Gutkowskiego do sopockiej mariny 23.07.2011

Jeszcze jeden film z przywitania Zbigniewa Gutkowskiego, drugiego na mecie w prestiżowych regatach okołoziemskich Velux 5 Oceans. Film został nakręcony amatorską kamerą przez jednego z uczestników tego wydarzenia.

Dodano: 6 września 2011


Przywitanie Zbigniewa Gutkowskiego w Sopocie
Przywitanie Zbigniewa Gutkowskiego w Sopocie

Deszczowa aura dnia 23 lipca nie odstraszyła fanów Zbigniewa Gutkowskiego. Tego dnia jego jacht Operon Racing, na którym zdobył drugie miejsce w okołoziemskich regatach Velux 5 Oceans zacumował w sopockiej marinie. Oficjalnie przywitali go przedstawiciele Velux Polska, Wydawnictwa Pedagogicznego Ope

Dodano: 6 września 2011

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube