[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[BEP Marine - elektrotechnika]
[CZONE - digital switching]
 

Raymarine zaprezentowało wskaźniki wielofunkcyjne Axiom 2 XL

Raymarine Axiom 2 XL

Firma Raymarine, światowy lider w dziedzinie elektroniki morskiej, ogłosiła dostępność Axiom® 2 XL, wyrafinowanej linii ploterów nawigacyjnych glass bridge dla jachtów luksusowych i rozwiązań zintegrowanych z konsolą w sterowni. Największy i najpotężniejszy wskaźnik nawigacyjny w wielokrotnie nagradzanej linii Axiom, Axiom 2 XL oferuje zarazem doskonałą wydajność i elegancką prostotę systemu operacyjnego Raymarine LightHouse.

Wskaźniki wielofunkcyjne Axiom 2 XL, zaprojektowane z myślą o sterówkach luksusowych jachtów żaglowych, dostępne są w wymiarach ekranu 16, 19, 22 i 24 cali. Każdy wyświetlacz wyposażony jest w ekskluzywną technologię Raymarine z nanopowłoką HydroTough™, która odpycha wodę i oleje, zapewniając niezawodne działanie ekranu dotykowego w najtrudniejszych warunkach.

Sercem wskaźników Axiom 2 XL jest nowy, sześciordzeniowy procesor zapewniający responsywną wydajność i 30% wzrost szybkości i renderowania map nawigacyjnych. Klientom, którzy chcą stworzyć rozwiązanie typu glass bridge na konsoli sterowania, Axiom 2 XL oferuje rozbudowane opcje sieciowe i wideo, w tym NMEA2000 i trzy porty Power-Over-Ethernet do integracji wielu wyświetlaczy Axiom, kamer wideo, anten radaru i modułów echosondy. Te wysokowydajne plotery nawigacyjne oferują również rozszerzone możliwości multimedialne, w tym analogowe wyjście audio, wejście/wyjście HDMI oraz ekran dotykowy do integracji pokładowych aplikacji komputerowych, interfejsów silnika i przełączania cyfrowego.

„Nasza linia Axiom XL drugiej generacji to arcydzieło projektowania i inżynierii” — powiedział Grégoire Outters, dyrektor generalny Raymarine. „Precyzyjna szklana konstrukcja od krawędzi do krawędzi, piękny, bardzo jasny wyświetlacz i radykalny wzrost mocy procesora sprawiają, że Axiom 2 XL to mądry wybór dla integratorów systemów i konstruktorów łodzi”.

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube