[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[BEP Marine - elektrotechnika]
[CZONE - digital switching]
 

Raymarine wprowadza na rynek rozwiązania dla żeglarstwa wyczynowego

Raymarine Apha Series, Raymarine Smart Wind, Raymarine LightHouse

Raymarine odważnie wkroczyło na rynek żeglarstwa wyczynowego, wprowadzając do swojej oferty wskaźniki wielofunkcyjne serii Alpha™, nową technologię Smart Wind™ oraz aktualizacje systemu operacyjnego LightHouse dla ploterów nawigacyjnych Axiom do żeglarstwa wyczynowego.

To potężne połączenie elektronicznych map, precyzyjnego monitorowania wiatru nowej generacji i taktycznych wskaźników z ekranem dotykowym podnosi świadomość kapitanów dzięki intuicyjnemu, dynamicznemu obrazowaniu danych żeglarskich zarówno na ploterze map, jak i na zdalnym wskaźniku serii Alpha.

Nowo zaprojektowane, inteligentne i samokalibrujące się czujniki wiatru serii RSW zapewniają wysoce precyzyjne pomiary prędkości i kierunku wiatru, oferując nowy poziom inteligencji żeglarskiej dzięki przełomowej technologii Raymarine Smart Wind Technology. Podczas regat i uprawiania żeglarstwa wyczynowego, gdy ma to największe znaczenie, żeglarze mogą korzystać z zaawansowanych obliczeń wiatru, prędkości i wykresów biegunowych, pozwalających im podejmować mądrzejsze decyzje.

Grégoire Outters, dyrektor generalny Raymarine powiedział: "W związku z nieustannie rosnącym zapotrzebowaniem środowiska żeglarskiego na intuicyjne rozwiązania i bogatym dziedzictwem Raymarine w zakresie elektroniki żeglarskiej o sprawdzonej jakości, naturalnym było dla nas zaoferowanie nowych rozwiązań w tej branży. Seria Alpha oferuje najnowocześniejszą technologię wspieraną potężną inteligencją, zapewniając żeglarzom najlepsze na rynku wsparcie w żeglowaniu".

Wskaźniki serii Alpha

Taktyczne instrumenty z dobrze widocznym, 7- lub 9-calowym ekranem dotykowym i w pełni konfigurowalnym pulpitem oraz wyświetlaczami graficznymi, które pomogą ci podejmować mądrzejsze decyzje żeglarskie. Zaprojektowany do montażu przy sterze lub na maszcie, instrumenty serii Alpha są sterowane i konfigurowane za pomocą ekranu dotykowego lub zdalnie z plotera map Raymarine Axiom. Wyświetlacze serii Alpha mogą być montowane w orientacji pionowej lub poziomej i wymagają tylko jednego przewodu do transmisji danych i zasilania.

Czujniki wiatru serii RSW

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w dziedzinie przyrządów żeglarskich czujniki wiatru RSW i technologia Smart Wind są kulminacją szerokiej wiedzy Raymarine na temat precyzyjnych pomiarów wiatru w połączeniu z czujnikiem ruchu 3D. Rezultatem jest samokalibrujący, dostosowujący się do otoczenia czujnik wiatru wykorzystujący technologię AHRS , dostarczający precyzyjnych danych o wietrze, w tym bardzo dokładnych obliczeń wiatru rzeczywistego.

Axiom z systemem LightHouse Performance Sailing

Axiom z LightHouse 4.5 to żeglarski ploter map. Wystarczy wybrać Sailing Performance z menu startowego LightHouse, a Axiom przekształci się w taktyczny żeglarski ploter map z łatwymi w użyciu narzędziami do nakładania linii, wstępnie załadowanymi wykresami biegunowym oraz pełną zdalną kontrolą i integracją z instrumentami serii Alpha i czujnikami wiatru serii RSW.

Nowe produkty Raymarine z serii Performance Sailing zostały zaprezentowane na Festiwalu Żeglarskim w Cannes. Niezależnie od tego, czy jesteś weekendowym regatowcem klubowym, czy samotnym żeglarzem morskim, zapraszamy cię do zapoznania się z najpotężniejszym i najbardziej intuicyjnym rozwiązaniem wspomagającym podejmowanie decyzji żeglarskich dostępnym na rynku.

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube