[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[BEP Marine - elektrotechnika]
[CZONE - digital switching]
 

Nowe obszary pokrycia Navionics Relief Shading

Navionics Relief Shading

Firma Navionics informuje użytkowników morskich map premium Navionics Platinum+, że funkcja cieniowania reliefowego (relief shading) obejmuje kolejne nowe obszary na świecie. Po wydaniu w maju pokrycia dla Ameryki Północnej oraz na początku czerwca dla Europy, teraz dochodzą obszary Ameryki Centralnej i Południowej, Afryki, Bliskiego Wschodu i Oceanii.

Aktualizacja od Navionics zapewnia o 120% większy zasięg cieniowania rzeźby terenu dla wielu nowych wód przybrzeżnych i śródlądowych niż poprzednie mapy. Łącząc kolor i cień, cieniowanie reliefowe daje żeglarzom, wędkarzom i nurkom łatwy do interpretacji, wyraźniejszy widok tego, co znajduje się pod powierzchnią niż same linie konturowe - i jest teraz dostępne na ponad 40 000 dodatkowych jeziorach.

Informacje dodatkowe:

- Pokrycie cieniowania reliefowego nie jest wstępnie załadowane na mapach Navionics Platinum+. Należy je pobrać za pomocą programu Chart Installer.

- Wszystkie plotery map kompatybilne z Platinum+ są również kompatybilne z nowym cieniowaniem reliefowym, nie ma zatem potrzeby aktualizacji oprogramowania firmware plotera map.

- Właściciele starych map Navionics mogą uzyskać cieniowanie reliefowe po prostu aktualizując mapę wg standardowych warunków.

- Klienci, którzy posiadają mapę Navionics Platinum+ z aktywną subskrypcją, mogą bezpłatnie pobrać nowe cieniowanie reliefowe.

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube