[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[BEP Marine - elektrotechnika]
[CZONE - digital switching]
 

Niskoprofilowe lampy Hella Marine serii FMS do montażu na powierzchni

Hella Marine FMS LED

Firma Hella Marine wprowadziła do sprzedaży eleganckie, niskoprofilowe lampy pokładowe LED serii FMS. Przeznaczone do montażu powierzchniowego lampy sceniczne zostały zaprojektowane tak, by dyskretnie zintegrować się z ciasnymi przestrzeniami i wnękami zewnętrznymi, a jednocześnie rzucać dużą ilość światła wszędzie tam, gdzie są zainstalowane. Dzięki występowi wynoszącemu zaledwie 38 mm lampy FMS są eleganckie i dyskretne w ciągu dnia, ale stają się bardzo widoczne w nocy!

Lampy oferowane są w dwóch intensywnościach światła: FMS1200 o mocy 1200 lumenów; oraz FMS2500 z jeszcze mocniejszym 2500 lumenami. Obie lampy zapewniają równomierne oświetlenie bliskiej odległości bezpośrednio pod lampą. Światło jest kierowane w dół pod stałym kątem 45 stopni, bez konieczności regulacji.

Technologia Hella Marine LED to gwarancja energooszczędnego, całkowicie szczelnego, odpornego na wstrząsy i wibracje oświetlenia. Zaawansowana elektronika zapewnia spójne oświetlenie i ochronę obwodów w całym zakresie wejść od 9 do 32 V DC, co zapewnia wyjątkowo długą żywotność.

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube