[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[BEP Marine - elektrotechnika]
[CZONE - digital switching]
 

Ładowarki DC-DC Mastervolt Mac Plus z nagrodą Boating Industry Magazine 2024 Top Products Award

Mastervolt Mac Plus Boating Industry Magazine 2024 Top Products Award

Mastervolt, globalny lider wśród innowacyjnych rozwiązań na rynku autonomicznego zasilania, został uhonorowany przez Boating Industry Magazine nagrodą 2024 Top Product Award za serię ładowarek DC-DC Mac Plus 36V i 48V. Wybrane przez redakcję magazynu Boating Industry nagrody Top Product Awards przyznawane są innowacyjnym produktom, które zostały niedawno wprowadzone lub znacznie ulepszone od 1 stycznia 2023 r. Zwycięzcy zostali zaprezentowani na łamach numer z maja 2024 r. Gratulujemy!

Modele Mac Plus 36V i 48V wyposażone są w nową technologię dwukierunkową, która zapewnia, że zarówno akumulatory serwisowe, jak i rozruchowe otrzymują całą potrzebną moc, wykorzystując dowolną stronę jako wejście lub wyjście, zapewniającą niezawodne i stałe ładowanie. Nie ma ryzyka rozładowania akumulatora rozruchowego podczas ładowania banku domowego, ponieważ dokonywany jest automatyczny monitoring, czy silnik pracuje lub czy jest ładowany. Mac Plus korzysta ze sprawdzonego algorytmu ładowania Mastervolt 3-step+, odpowiedzialnego za szybkie i łatwe ładowanie, nawet dla całkowicie rozładowanych akumulatorów. Wiedząc, kiedy silnik pracuje i zapewniając ładowanie, użytkownicy mogą być pewni, że Mac Plus nigdy nie rozładuje akumulatora rozruchowego.

Nowe modele oferują użytkownikom całkowitą elastyczność zasilania. Dzięki szerokiemu zakresowi wejściowemu DC umożliwiają zastosowanie wszystkich źródeł DC i umożliwiają ładowanie dwóch akumulatorów za pomocą jednego alternatora lub ładowarki. Obsługują pełen zakres chemii i typów akumulatorów, w tym litowe, a także bezproblemowo współpracują z nowoczesnymi alternatorami, takimi jak Euro 5 i 6, gwarantując prawidłowe ładowanie poprzez zapewnianie stałej mocy, nawet gdy alternator jest nieaktywny. Ponadto modele te pozwalają na konfigurację równoległą do dziesięciu jednostek, które zapewnią ponad 100 amperów oraz zaopatrzone są w zaawansowaną technologią wysokiej częstotliwości z nowoczesnymi mikroprocesorami zapewniającymi minimalne straty mocy przy przełączaniu z 36/48 V na 12/24 V i odwrotnie. Mac Plus są także kompatybilne z CZone®, NMEA 2000® i MasterBus, co pozwala na pełne monitorowanie i kontrolę.

Zaprojektowane tak, by wytrzymać najcięższe warunki, Mac Plus posiadają ładowanie zoptymalizowane pod kątem temperatury akumulatora i wysokiej jakości aluminiową obudowę, która zapewnia doskonałą ochronę przed wnikaniem kurzu i wody. Dodatkowo energooszczędna konstrukcja pozwala Mac Plus pracować cicho i bez wentylatora.

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube